VERGA Zrt. Központ VERGA Zrt. Titkárság
cím 8200 Veszprém, Jutasi út 10. telefon +36-88-591-511
telefon +36-88-591-510 mobil +36-30/9860-950
mobil +36-30-3859-880 fax +36-88-591-549
e-mail Info@verga.hu, Titkarsag@verga.hu

Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Ugron Ákos Gábor vezérigazgató +36-88-591-511
Titkarsag@verga.hu
Szedlák Tibor termelési vezérigazgató-helyettes +36-88-591-523
Szedlak.Tibor@verga.hu
Pál Lajos gazdasági vezérigazgató-helyettes +36-88-591-525
Pal.Lajos@verga.hu
Bertáné Dr. Fábián Eszter jogi- és humánerő-gazdálkodási osztályvezető +36-88-591-513
Fabian.Eszter@verga.hu
Parrag Gyöngyi turisztikai, közjóléti és kommunikációs osztályvezető +36-88-591-540
Parrag.Gyongyi@verga.hu
Mészely Attila erdő- és vadgazdálkodási osztályvezető +36-88-591-532
+36-30-300-7013
Meszely.Attila@verga.hu
Pál Andor műszaki és fejlesztési osztályvezető +36-88-591-521
Pal.Andor@verga.hu
Gyöngyösy Csaba kontrolling- és informatikai osztályvezető +36-88-591-515
Gyongyosy.Csaba@verga.hu
Mejzerné Kekk Magdolna pénzügyi és számviteli osztályvezető +36-88-591-545
Mejzerne.Kekk.Magdolna@verga.hu
Harhai László erdőőrzési és vagyonvédelmi osztályvezető +36-88-591-522
Harhai.Laszlo@verga.hu
Eszlinger Beáta belső ellenőr +36-88-591-526
Eszlinger.Beata@verga.hu

Vezetők, szervezeti egységek vezetőinek nevére, beosztására  vonatkozó archív adatok: Letöltés

VERGA Zrt. Zirci Erdészet
cím 8420 Zirc, Bajcsy-Zsilinszky utca 10.
telefon +36-88-593-560
fax +36-88-593-569
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Sipos László erdészeti igazgató +36-30-3007-012
Sipos.Laszlo@verga.hu
Benedek Péter erdőgazda +36-30-5544581
Benedek.Peter@verga.hu
Kalincsák Péter erdőgazda +36-30-4590-167
Kalincsak.Peter@verga.hu
VERGA Zrt. Kab-hegyi Erdészet
cím 8440 Herend, Külterület 5/D 0183/4 hrsz.
telefon +36-88-513-680
fax +36-88-513-689
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Lábas Péter erdészeti igazgató +36-30-4741-895
Labas.Peter@verga.hu
Cserményi Farkas erdőgazda +36-30-5597-436
Csermenyi.Farkas@verga.hu
Rák Roland erdőgazda +36-30-950-7292
Rak.Roland@verga.hu
VERGA Zrt. Királyszállási Erdészet
cím 8414 Olaszfalu-Alsópere Olaszfalu 803/5 hrsz.
telefon +36-30-3859-879
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Tóth Attila erdészeti igazgató +36-30-3487-575
Toth.Attila@verga.hu
Eszlinger Tamás erdőgazda +36-30-8459-948
Eszlinger.Tamas@verga.hu
Kökény Gergely Levente erdőgazda +36-30-8153-387
Kokeny.Gergely@verga.hu
VERGA Zrt. Bánya- és gépüzem
cím 8200 Veszprém, Cseri Murvabánya hrsz.: 0105/2
telefon +36-30-3859-876
+36-30-3859-875
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Kramár Tibor Zsolt bánya és gépüzemvezető +36-30-3796-487
Kramar.Tibor.Zsolt@verga.hu
Kamondi László bánya és gépüzemvezető helyettes +36-30-3007-027
Kamondi.Laszlo@verga.hu
Értékesítés +36-30-3796-487
+36-30-3859-876
VERGA Zrt. Hubertus Erdészeti Erdei Iskola
cím 8400 Ajka, külterület 01064/6 hrsz.
telefon +36-30-3007-009
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Huiber György iskolavezető +36-30-3007-009
Huiber.Gyorgy@verga.hu
Fettné Pista Brigitta Csilla erdei iskolai oktató +36-70-268-7136
Fettne.Brigitta@verga.hu