VERGA Zrt. Központ
cím 8200 Veszprém, Jutasi út 10.
telefon +36.88.591-510
mobil +36.30.385-9880
fax +36.88.591-549
e-mail info@verga.hu
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Schumacher István vezérigazgató +36-88-591-511
+36-30-385-9880
Titkarsag@verga.hu
Pál Lajos gazdasági vezérigazgató helyettes +36-88-591-525
Pal.Lajos@verga.hu
Szedlák Tibor termelési vezérigazgató-helyettes +36-88-591-523
+36-30-3007-007
Szedlak.Tibor@verga.hu
Gyöngyösy Csaba kontrolling- és informatikai osztályvezető +36-88-591-515
+36-30-3487-580
Gyongyosy.Csaba@verga.hu
Mejzerné Kekk Magdolna pénzügyi és számviteli osztályvezető +36-88-591-545
+36-30-4772-546
Mejzerne.Kekk.Magdolna@verga.hu
Mészely Attila erdő- és vadgazdálkodási osztályvezető +36-88-591-532
+36-30-300-7013
Meszely.Attila@verga.hu
Harhai László erdőőrzési és vagyonvédelmi osztályvezető +36-88-591-522
+36-30-2693-615
Harhai.Laszlo@verga.hu
Supka Tünde titkárság vezető +36-88-591-511
+36-30-4316-271
Supka.Tunde@verga.hu
Parrag Gyöngyi turisztikai, közjóléti és kommunikációs osztályvezető +36-88-591-540
+36-30-3007-004
Parrag.Gyongyi@verga.hu
Pál Andor műszaki és fejlesztési osztályvezető +36-88-591-521
+36-30-3007-010
Pal.Andor@verga.hu
Marótiné Hegedüs Anikó beruházási csoportvezető +36-88-591-530
+36-30-4590-138
Maroti.Aniko@verga.hu
Szabó Gergely birtokpolitikai ágazatvezető +36-88-591-538
06-30-4298-853
Szabo.Gergely@verga.hu
Tomózer Éva belső ellenőr +36-88-591-526
+36-30-436-7869
Tomozer.Eva@verga.hu
Dománé Pauer Zita könyvelő +36-88-591-546
Domane.Pauer.Zita@verga.hu
Bernáthné Zsámboki Edit könyvelő +36-88-591-543
Bernathne.Edit@verga.hu
Gyurkóné Bambek Valéria kontroller-statisztikus +36-88-591-533
Bambek.Vali@verga.hu
Kelemen Csaba erdőművelési és vadgazdálkodási ágazatvezető +36-88-591-547
+36-30-3487-577
Kelemen.Csaba@verga.hu
Tál Sándorné bérelszámoló +36-88-591-520
Tal.Sandorne@verga.hu
Lukácsné Sütő Marianna iratkezelő irattáros +36-88-591-524
Lukacsne.Marianna@verga.hu
Schreinerné Sipos Mária számlázó +36-88-591-519
Schreinerne.Maria@verga.hu
Fogas Erika könyvelő +36-88-591-544
Fogas.Erika@verga.hu
Bertáné Dr. Fábián Eszter jogi- és humánerő-gazdálkodási osztályvezető +36-88-591-513
+36-30-7688-721
Fabian.Eszter@verga.hu
Kiss Ernő gondnok +36-30-4763-325
Kiss.Erno@verga.hu
Miskeyné Iván Rita humánerő-gazdálkodási csoportvezető +36-88-591-534
Miskeyne.Ivan.Rita@verga.hu
Tál Gina humánpolitikai és jogi ügyintéző +36-88-591-531
Tal.Gina@verga.hu
Maszarek Lászlóné számlakezelő +36-88-591-529
Maszarek.Erika@verga.hu
Puchinger Lajosné pénztáros, könyvelő +36-88-591-536
Puchinger.Lajosne@verga.hu
Zeitler Levente beruházási és beszerzési előadó +36-88-591-527
+36-30-4168-879
Zeitler.Levente@verga.hu
Gerecs Mihályné könyvelő, adminisztrátor +36-88-591-517
Gerecs.Mihalyne@verga.hu
Szabados Zsolt üzletvezető, létesítményfelelős +36-30-4910-900
+36-30-3928-351
Szabados.Zsolt@verga.hu
Romhányi Péter József halőr +36-30-2383-181
Romhanyi.Peter@verga.hu
Molnár Hajnalka számlalikviditor +36-88-591-514
Molnar.Hajnalka@verga.hu

Vezetők, szervezeti egységek vezetőinek nevére, beosztására  vonatkozó archív adatok: Letöltés

VERGA Zrt. Zirci Erdészet
cím 8420 Zirc, Bajcsy-Zsilinszky utca 10.
telefon +36.88.593-560
fax +36.88.593-569
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Sipos László erdészeti igazgató +36-88-593-561
+36-30-3007-012
Sipos.Laszlo@verga.hu
Benedek Péter erdőgazda +36-88-593-564
+36-30-5544581
Benedek.Peter@verga.hu
Kalincsák Péter erdőgazda +36-30-4590-167
+36-30-4590-167
Kalincsak.Peter@verga.hu
Holl Tamás MÁV-rakodó kezelő, erdész +36-30-3007-029
Holl.Tamas@verga.hu
Rózsahegyi Bence kerületvezető erdész +36-30-9507-290
Rozsahegyi.Bence@verga.hu
Hollné Haik Erika pénztáros, adminisztrátor +36-88-593-560
Hollne.Haik.Erika@verga.hu
Sáfárné Németh Anna könyvelő +36-88-593-563
Safarne.Nemeth.Anna@verga.hu
VERGA Zrt. Kab-hegyi Erdészet
cím 8440 Herend, Külterület 5/D 0183/4 hrsz.
telefon +36.88.513-680
fax +36.88.513-689
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Kotány György erdészeti igazgató +36-88-513-681
+36-30-3007-006
Kotany.Gyorgy@verga.hu
Cserményi Farkas erdőgazda +36-88-513-682
+36-30-5597-436
Csermenyi.Farkas@verga.hu
Lábas Péter erdőgazda +36-88-513-683
+36-30-4741-895
Labas.Peter@verga.hu
Rák Roland erdőgazda +36-88-513-682
+36-30-950-7292
Rak.Roland@verga.hu
Tarrósi Bálint kerületvezető erdész +36-30-950-7283
tarrosi.balint@verga.hu
Szabó Hajnalka könyvelő +36-88-513-685
Szabo.Hajnalka@verga.hu
Horváth Krisztina adminisztrátor +36-88-513-688
Horvath.Krisztina@verga.hu
VERGA Zrt. Királyszállási Erdészet
cím 8414 Olaszfalu-Alsópere Olaszfalu 803/5 hrsz.
telefon +36.30.3859-879
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Tóth Attila erdészeti igazgató +36-30-3859-879
+36-30-3487-575
Toth.Attila@verga.hu
Eszlinger Tamás erdőgazda +36-30-3859-879
+36-30-8459-948
Eszlinger.Tamas@verga.hu
Varga István erdőgazda +36-30-3859-879
+36-30-8153-387
Varga.Istvan@verga.hu
Johanidesz Péter kerületvezető vadász, erdész +36-30-3007-026
Johanidesz.Peter@verga.hu
Vargáné Pilise Erzsébet adminisztrátor, könyvelő, pénztáros +36-30-3859-879
+36-30-3859-879
Vargane.Erzsebet@verga.hu
Zsámboki Imre hivatásos vadász +36-30-2849-645
Zsamboki.Imre@verga.hu
VERGA Zrt. Bánya- és gépüzem
cím 8200 Veszprém, Cseri Murvabánya hrsz.: 0105/2
telefon +36.30-3859-876
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Kramár Tibor Zsolt bánya és gépüzemvezető +36-30-3859-875
+36-30-3796-487
Kramar.Tibor.Zsolt@verga.hu
Kamondi László bánya és gépüzemvezető helyettes +36-30-3859-875
+36-30-3007-027
Kamondi.Laszlo@verga.hu
Eszes Zsuzsanna könyvelő +36-30-385-9875
Eszes.Zsuzsanna@verga.hu
Szajkó Mónika pénztáros, adminisztrátor +36-30-385-9876
Szajko.Monika@verga.hu
VERGA Zrt. Hubertus Erdészeti Erdei Iskola
cím 8400 Ajka, külterület 01064/6 hrsz.
telefon +36-30-300-7009
Név Beosztás Elérhetőségek (telefon/mobil/e-mail)
Huiber György iskolavezető +36-30-3007-009
+36-30-3007-009
Huiber.Gyorgy@verga.hu
Fettné Pista Brigitta Csilla erdei iskolai oktató +36-70-268-7136
+36-70-268-7136
Fettne.Brigitta@verga.hu